Grill U Skudy

Forum gildii Hellground


#1 2010-08-16 23:17:57

markgrizzly

Grillowany

Zarejestrowany: 2010-08-16
Posty: 19
Punktów :   

organizacja GV

zauważyłem że zakładka >śmieci< została potraktowana zbyt dosłownie

wnioskuję o to żeby:

1. nie zapelniac ją szeregiem takich samych itemow,
2. materialy wrzucac zeby zajmowac dwa sloty, w razie popytu dorzucac kolejny raz
3. niskolevelowy potiony przekazywac bezposrednio do niskolevelowych czlonkow gildii, gdyż i tak nie są oni w stanie wyciagnac ich sobie na wlasna reke ze wzgleduna niska range.
4. nie wkladac tam rzeczy ktore mozna bardzo latwo dostac na wlasna reke

5. ostatecznie, proponuje także stworzenie na forum zakładki typu I NEED, w której producenci dóbr (zwaszcza tych dla gildii) będą wypisywac listę rzeczy które są im najbardziej potrzebne zaznaczajac ktore sa niezbedne w dowolnej ilosci, a które musza byc dostarczone w ramach umowy o dzieło.

Offline

 

#2 2010-08-18 11:08:18

Skudzinsky

GrillMaster

Zarejestrowany: 2010-08-16
Posty: 16
Punktów :   

Re: organizacja GV

1. Zgadzam się
2. Tu też
3. Tutaj chyba będzie za dużo bałaganu, lepiej już sprzedać na AH, a kase z tego do GV wpłacić.
4. Racja

5. Co do tego nowego działu to sam mam wątpliwości, ale zawsze mogę na próbę go ustawić.

Offline

 

#3 2010-08-28 02:24:15

 Thariell

GrillOperator

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2010-08-16
Posty: 23
Punktów :   

Re: organizacja GV

Jako że skuda awansował mnie na grill operatora zostałem przydzielony do GV i już zrobiłem modernizację . Wszystkie zbędne przedmioty wysyłane są na postać aukcyjną gdzie sprzedaje je , narazie z aukcji zdobyłem w ten sposób 35 golda i będzie więcej jeśli dalej będzie co sprzedawać. Oczywiście sprzedaje przedmioty tylko zawadzające a jeśli zobacze że dane przedmioty są nie pobierane sprzedam je bo po co śmiecić . Skuda dodatkowo dodał w Guild Info aby dodawać przedmioty powyżej 60 i recki 300 skill + mam nadzieje że wszyscy to czytali.


Mag 70 lvl Thariell (Arcane dps) PVE
Druid 70 lvl Zigan (Heal) PVP/PVE
Shaman 70 lvl Xando (Ench) PVP

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pfserver.pun.pl www.krysztalglinojeck.pun.pl www.agh1rokis.pun.pl www.manganaruto.pun.pl www.mklserv.pun.pl