Grill U Skudy

Forum gildii Hellground


#1 2010-08-16 20:45:16

Bethrazen

Grillowany

Zarejestrowany: 2010-08-16
Posty: 13
Punktów :   

Może się poznamy?

Witam, założyłem ten temat, żebyśmy się czegoś o sobie dowiedzieli. To może ja zacznę.

Nazywam się Artur, mam 18 lat i mieszkam w Drwalewie. Uczę się na informatyka, czyli chodzę do liceum profilowanego, o profilu zarządzania informacja. Po zakończeniu chcę iść na jakieś studium. Za wyjątkiem WoW'a gram także w CS'a. Interesują mnie samochody. Aktualnie jeżdżę Golfikiem, więc nie jest źle. Słucham głównie Hip-hopu i rapu, ale jakimś dobrym Rockiem nie pogardzę. To by było na tyle.

Pozdro


Jestem laska, z Polski. Sądzę, że trzeba się wyluzować.

Offline

 

#2 2010-08-16 22:40:13

markgrizzly

Grillowany

Zarejestrowany: 2010-08-16
Posty: 19
Punktów :   

Re: Może się poznamy?

Cze, moj login "markgrizzly" łączy w sobie zarówno moje imię: Marek, jak i nawiązanie do nazwy mojej postaci: Grizzlos (niestety Grizzly było juz zajęte ). mam 23 lata i studiuję kulturoznawstwo we Wro; zaczynam właśnie piąty rok, a więc zapewne zajmę sie na serio pracą magisterską.
Oprócz Wowa katuję aktualnie Obliviona i realizuję się poprzez Hitmana ;P Poza tym uwielbiam spotkania pokerowe, bilard i shishe. Z ciekawostek dodam że już od dwóch lat nie piję alko z powodów zdrowotnych (nie z własnego wyboru)  i nie życzę tego najgorszemu wrogowi.

pozdrawiam

Offline

 

#3 2010-08-16 22:51:08

 Majo

Grillowany

4882784
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2010-08-16
Posty: 3
Punktów :   

Re: Może się poznamy?

Jestem Bartek i od 16 godzin nie pije. Mam 20 lat, gram w WoW'a. Studiuje w Krakowie budownictwo na PK. Od pewnego czasu gram na gitarze elektrycznej. Słucham wszelkiej muzyki. Metal (prawe wszystkie odmiany), rock, trance, house, drum'y, hip-hop (Polski) z resztą co tu wiele mówić ( http://www.lastfm.pl/user/majoxxx ).

Przedstawienie jak w AA, mi się podoba xD

Ostatnio edytowany przez Majo (2010-09-01 04:04:28)

Offline

 

#4 2010-08-16 23:01:23

 Hircine

Grillowany

Skąd: Chynów
Zarejestrowany: 2010-08-16
Posty: 3
Punktów :   

Re: Może się poznamy?

Nazywam się Kuba, mam 18 lat. Uczę się w liceum na profilu matematyczno-informatycznym (i teraz wiem, że informatyk ze mnie żaden xD), a przyszłości nie planuję. Poza WoW'em katuję Obliviona ( kto grał to wie skąd mój nick ), z doskoku inne rpg. Interesuje mnie F1, piłka kopana ( klubowa i nie polska ;p). A jeśli o muzykę chodzi to lubię słuchać hard rocka.

Offline

 

#5 2010-08-17 08:28:47

Suneku

Grillowany

Zarejestrowany: 2010-08-17
Posty: 1
Punktów :   

Re: Może się poznamy?

Nazywam sie Filip mam 19 lat i chodze do 3 klasy liceum. Iterresuje sie informatyka , japonia i rysowaniem , po trochu takze muzyka (od strony wykonawczej). Slucham roznej muzyki , odrobina metalu , rock , pop . Wlasciwie to nie slucham chyba tylko polskiej muzyki oraz wszelkiej muzyki elektronicznej (no moze poza draft punkiem od czasu doi czasu XD) . Planuje szkolic sie w zakresie programowania gier Moje marzenie to praca w teamie developerskim Blizzarda lub NCsoftu .

Offline

 

#6 2010-08-17 08:56:53

Kaishi

Grillowany

Zarejestrowany: 2010-08-17
Posty: 3
Punktów :   

Re: Może się poznamy?

Siemanko ;p Nazywam sie Karol mam 17 lat i chodze do 2 klasy Technikum Geodezyjnego. Interesuja mnie fajne laski , samochody no i oczywiscie WoW. Lubie hip-hop. Mój nick w grze to Kaishi.

Ostatnio edytowany przez Kaishi (2010-08-17 13:43:07)

Offline

 

#7 2010-08-17 09:39:16

 Abso

GrillOperator

Skąd: Pruszków
Zarejestrowany: 2010-08-16
Posty: 2
Punktów :   

Re: Może się poznamy?

Hej, nazywam się Oskar(27) jestem raczej typem "wiecznego studenta"(nudzą mnie kolejne studia wobec czego nie odczuwam jakiejkolwiek satysfakcji z ich kontynuowania -_-)  planuje ruszyć w tym roku kolejny kierunek(tym razem sggw ale co to jeszcze sam nie wiem) może tym razem będzie ciekawiej , jestem wielkim pasjonatem gier strategicznych, cRPG, obecnie skupiam się jedynie na mmorpg (WoW,EVEonline,L2).Lubie muzykę etniczną/folkową (i nie tylko można mnie spotkać zarówno w operze jak i na imprezie klubowej elctro techouse,minimaltechno)w wolnym czasie maluje pastelami przedmioty martwe głównie, zajmuje się modelarstwem i generalnie robię różne ciekawe rzeczy w zależności od nastroju (no, może poza szukaniem żony:P na to przyjdzie czas).Planuje na 30 urodziny zrobić mini wypad dookoła świata tj.  zwiedzić przynajmniej 1 miasto w danym kontynencie .
Pozdro

Offline

 

#8 2010-08-17 13:18:46

Opentany

Grillowany

Zarejestrowany: 2010-08-17
Posty: 1
Punktów :   

Re: Może się poznamy?

Cześć na imię mam Marcin, a mój nick w grze to OFC Opentany. Mam 16 lat i gram w wowa od 3-4 lat. Słucham Power Metalu ,ale innego złomu też posłucham.
Poza wowem interesuje się rysowaniem, gram w Wrhammera FB oraz mordheima (obie gry to bitewniaki kupuje sklejam i maluje figurki jakby ktoś nie kojarzył).
Mieszkam w Olsztynie i uczę się w technikum na kierunku technik informatyk.

Offline

 

#9 2010-08-18 11:02:35

Skudzinsky

GrillMaster

Zarejestrowany: 2010-08-16
Posty: 16
Punktów :   

Re: Może się poznamy?

Cześć, jestem Damian mam jeszcze 16 lat, cholera wiem że zaniżam średnią wiekową . Uczęszczam do drugiej klasy Technikum Geodezyjnego w Łomży, bo nauką tego nazwać nie można . Interesuję się prawie wszystkim, zaczynając od gry na orliku, przez fajne dupy, kończąc na WRC. Z innych gier lubię Fife i chyba nic poza nią, nie sprawi że przykuje mnie do komputera na sporo godzin, prócz wowa ofc ;].  No i lubię też dużo wypić. czasami dobrze zapalić ;>.

Offline

 

#10 2010-08-18 22:01:55

 Thariell

GrillOperator

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2010-08-16
Posty: 23
Punktów :   

Re: Może się poznamy?

Mam na imie Łukasz lat 17 . Uczęszczam do 3 gimnazjum (opóźnienie 2 lata ale co tam) a w przyszłości chyba pójdę na barmana . Mieszkam nieopodal Katowic oczywiście na Śląsku . Wolny czas spędzam z dziewczyną a później lubie pograć


Mag 70 lvl Thariell (Arcane dps) PVE
Druid 70 lvl Zigan (Heal) PVP/PVE
Shaman 70 lvl Xando (Ench) PVP

Offline

 

#11 2010-08-19 09:14:04

Moiren

Grillowany

Zarejestrowany: 2010-08-17
Posty: 3
Punktów :   

Re: Może się poznamy?

Hej mam na imie Grzesiek , mam 22 lata , jestem z Kielc . W wowa gram od cos kolo 1,5 roku (albo jakos tak) , slucham szeroko pojetego rocka , lubie wszelkiego typu alkohol , kobiety . W wolnych chwilach zajmuje sie grafika wektorowa/rastrowa , a od tego roku  bede studentem swietokrzyskiej polibudy .


Moiren (Prej Holy 70 lvl) PvE
Azmothan (Lock Destro 70 lvl) PvE

Offline

 

#12 2010-08-23 19:39:39

Manios

Grillowany

Zarejestrowany: 2010-08-23
Posty: 1
Punktów :   

Re: Może się poznamy?

Siemano, jestem Kamil i mam 23 lata. Mieszkam i studiuję we WrocQ, jak również odbywam staż w Urzędzie Miejskim Wrocławia. Jestem związany z WOWem od jakichś 3 lat. Słucham głównie rocka, nu-metalu, uwielbiam syyyyte gibony i pełne kieliszki ;] Wkrótce zrobie prawko i kupuję BMW 725! Pozdro

Offline

 

#13 2010-08-25 23:30:50

Net

Grillowany

Zarejestrowany: 2010-08-20
Posty: 2
Punktów :   

Re: Może się poznamy?

Hej mam na imie Rafał mam 15lat chodze do gimnazjum koło Wawy koło której równierz mieiszkam . W wowa gram od niedawna ale gatunek znam dosc dobrze. Moim zamiłowaniem sa gry rpg gothic wiedzmin itp. Uwielbiam quady jestem ich pasjonatem. Do tego lubie gatunek muzyki niedocienianej czyli metal;p

Offline

 

#14 2010-08-26 22:49:37

 zdano95

Grillowany

Skąd: Okolice Wa-wy
Zarejestrowany: 2010-08-21
Posty: 1
Punktów :   

Re: Może się poznamy?

Imie me to Rafał lat 15 ucze.... yyyy.... chodze do gimnazjum kolo wawy razem z netem mieszkam pod wa-wa. lubie RPG,RTS, FPS, MMO. z muzyki kiedys Reggae teraz POP DANCE CLUB. A ze sportow to WWE i reszta po trochu xD
Pozdro:D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naszemopsy.pun.pl www.poke-mystery.pun.pl www.amw.pun.pl www.pixelart.pun.pl www.gryfps.pun.pl